Представники ІХТ СНУ ім. В. Даля взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT»

У II Міжнародній науково-практичній конференції «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT», яка проходила в місті Києві 25-27 жовтня 2020 року, з доповіддю «ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРОГРАМУВАННЯ І ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ» взяли участь представники Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне) – талановитий студент групи ІД-17 спеціальності Комп’ютерні науки Сердечний Олексій і старший викладач кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій Матейко Тетяна Миколаївна.

Можливість оприлюднити результати своїх наукових досліджень, поділитися своїми ідеями з широким колом колег, знайти однодумців і вступити в дискусію з опонентами – усе це вкрай важливо як для досвідчених учених, так і для науковців-початківців. Традиційним майданчиком для обговорення найактуальніших наукових проблем і представлення найновіших результатів досліджень слугують наукові та науково-практичні конференції. Сучасні інформаційні технології дозволяють проводити їх дистанційно. І саме така форма набуває усе більшої популярності, адже вона усуває будь-які перешкоди для встановлення контактів між дослідниками.

 


© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх