Викладачі ІХТ СНУ пройшли навчання від BIIR

За підтримки Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та у співпраці з Данською інженерно-консалтинговою компанією BIIR Ukraine у Сєвєродонецьку пройшли курси підвищення кваліфікації для викладачів та аспірантів Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля та Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне). Впродовж 10 днів працівники університету освоювали нові знання в галузі інженерії, підвищували компентенції згідно з вимог ринку праці, аби вже з вересня ділитись набутими знаннями зі студентами.
У навчанні взяли участь викладачі кафедри машин та апаратів хімічних виробництв (Васецька Л.О., Лабунський Р.О.)  і  кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій (Сітак І.В., Волков С.В., Коваленко Д.А.).
Компанія BIIR Ukraine планує відкрити новий офіс у Луганській області. Тому Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» підтримуватиме освітні ініціативи для підвищення кваліфікації викладачів, а згодом – і студентів, які за наявності відповідних знань та вмінь зможуть приєднатись до команди компанії.
BIIR - це інженерно-консалтингова компанія, заснована у 2008 році у місті Орхус, Данія. Перший офіс в Україні відкрито у 2013 році. Компанія спеціалізується на вітроенергетиці та інших джерелах відновлюваної енергетики.
 


© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх