Студентка нашого ВУЗУ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека»

Студентка нашого ВУЗУ стала переможцем  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека».

З 16 по 18 березня у ПолтНТУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 навчального року за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека».
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться щорічно з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів вищих навчальних до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності. Основними завданнями Конкурсу є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; активізація науково-дослідної  роботи студентів.


Для забезпечення ефективної роботи на науково-практичній конференції було створено галузеву конкурсну комісію у складі 23 членів, яку очолював ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко та заступник голови, професор кафедри прикладної екології та природокористування ПолтНТУ Юрій Голік. В роботі журі прийняла участь доцент кафедри екології  ІХТ СНУ ім. В.Даля  к.б.н Рубан Е.В.

В першому етапі Всеукраїнського конкурсу взяло участь 136 робіт з 67 ВНЗ України. Після проведеного зовнішнього рецензування для участі у другому етапі було запрошено авторів 99 робіт. Із Луганської області була одна робота студентки групи ТД-73 Нікітіной Алли «Дослідження по використанню крейди для рекультивації накопичувачів», керівник доцент кафедри екології, к.х.н  Назаренко О.С.  Студентка зайняла  призове  місце і одержала диплом 3 ступеню, сертифікат учасника та збірник з тезами конкурсу.

Вітаємо переможців і бажаємо їм тільки примножувати свої наукові здобутки, а решті учасникам - не здаватися та впевнено рухатися до своєї мети.
© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх