Науковці Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне) взяли участь у робочій зустрічі з фахівцями проєкту «Зміцнення спроможності для моніторингу та управління водними ресурсами на сході України»

22 жовтня 2020 року до кафедри екології та технології полімерів завітали з робочим візитом фахівці проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні “Зміцнення спроможності для моніторингу та управління водними ресурсами на сході України» (далі – Проект). Під час зустрічі обговорювались актуальні екологічні проблеми нашого регіону.

Серед технічних об’єктів, що є потенційно небезпечними для довкілля на сході України, підвищеної уваги потребують так звані хвостосховища – штучні гідротехнічні споруди у природному ландшафті для зберігання рідких хвостів (золи, шламу, шлаку та інших видів відходів виробництва), що можуть бути токсичними та екологічно небезпечними. Наразі в рамках Проєкту проводяться дослідження поточного стану хвостосховищ Донбасу щодо їх можливого аварійного впливу на водні об’єкти.

Науковці кафедри екології та технології полімерів і фахівці Проєкту обговорили проблематику техногенного навантаження хвостосховищ Лисичансько-Сєвєродонецько-Рубіжанського промислового району на головну водну артерію області – р. Сіверський Донець, та шляхи подальшої співпраці і комунікацій в рамках Проєкту.
  
  

© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх