Привітання з Днем працівників освіти

ДОРОГА ОСВІТЯНСЬКА РОДИНА НАШОГОІНСТИТУТУ! 

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Ваша благородна професія збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.
Низький уклін Вам, дорогівикладачі та співробітники нашого інституту!Глибока повага та щира подяка Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм,витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, наше справжнє майбутнє.
Нехай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами та яскравими особистостями, здобутками та перемогами .
Бажаю всім нам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!
З професійним святом!


© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх