Спортивні підсумки року

20 грудня в малому залі міського Палацу культури зібралися почесні гості, керівники міста, навчальних закладів та фізкультурних об'єднань, фізкультурники і спортсмени, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів, учнівська та студентська молодь нашого міста, ентузіасти, любителі і ветерани спорту для участі в міському святі, присвяченому спортивним досягненням рубіжан і підсумкам ХVІІ міської Спартакіади.

Прозвучали акорди урочистої мелодії і ведучі міського спортивного свята Світлана Ступнікова і Олександр Болотін оголосили відкритою церемонію нагородження, присвячену спортивним досягненням рубежан і підсумками міської Спартакіади, - зоряного параду чемпіонів 2019!

З вітальними словами до присутніх звернулися секретар міської ради Анатолій Бусєнков та заступник начальника Управління молоді та спорту ЛОДА Євгенія Ратіхіна, яка вручила Лист подяки Луганської обласної державної адміністрації головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту Світлані Ступніковій.

У номінації «За сприяння розвитку фізичної культури і спорту в м.Рубіжне» були відзначені ті, хто займається організацією фізкультурної та спортивної роботи, хто в силу власних бажань і можливостей надають допомогу міському фізкультурному руху. Це - БФ «Кришталеве джерело», НВП «Зоря», ПАТ «РКТК», СК «Зеніт», Управління освіти, «Рубіжанська панчішна мануфактура», НВФ «Мікрохім», КДЦ «Фарміотест», Ювелірний завод «Тріймф», ЦКТ «Мікомед», Кагала В.П., Савицький Г.Г., Ткаченко М.П.

У номінації «Кращі спортсмени року» на спортивний подіум піднялися ті, хто в спортивних баталіях, на багатьох аренах здобували перемоги на славу рубіжанського спорту. Кращим спортсменом 2019 року визнано чемпіона світу та Європи з пауерліфтингу Миколу Баранніка, заслуженого майстра майстра спорту України, якому високе спортивне звання було присвоєне напередодні: наказом по Міістерству молоді та спорту Украаїни від 19.12.2019 № 6136.

У ході церемонії було відзначено кращих тренерів; команди та школи; відділення та секції. Окремі номінації чекали переможців та призерів ХVII традиційної міської Спартакіада серед колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та учбових закладів міста. За результатами звання переможця здобули спортсмени Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля; на другій сходинці п’єдесталу – ФО «Юність»; третє місце у команди РПК.

Атмосферу святкового спортивного вечора вміло підтримували творчі колективи МКУ «Палац культури» - циркова студія «Кристал» (керівник Олександр Ляпаєв студія естрадного танцю «Модус» (керівник Олена Костникова), солісти Андранік Манукян, Анжеліка Ковальчук, Ганна Бережна, Віталій Гончаров, Олександр Демченко.© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх