Привітання випускникам

Від імені професорсько-викладацького складу Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та від себе особисто хочу привітати студентів, які цими днями склали останні іспити та захистили кваліфікаційні роботи. Випуск молодих спеціалістів одне з найбільш радісних свят у календарі всього колективу ІХТ СНУ. Для інституту черговий випуск дипломованих фахівців – головна подія кожного навчального року; для студентів – одна з найважливіших точок зростання. За цим святом стоять багаторічна сумісна праця і завзятий рух до оволодіння професійними компетентностями, досвід і майстерність викладачів, робота всіх інститутських служб, які забезпечують навчальний процес. Саме цими загальними зусиллями, спільними цілями і прагненнями визначається вагомість і традиційна цінність нашого свята, і ми віримо, що почуття нерозривної єдності з alma mater збережеться у ваших серцях, і щорічний випускник фахівців ви щоразу будете сприймати як особисте свято.

Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві горизонти. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, який дає підстави пишатися своєю приналежністю до багатотисячної сім'ї ІХТ СНУ. Будьте щасливі – і в добру путь, випускники!

Вже зовсім скоро ми відкриємо свої двері новому поколінню студентів. Ми з нетерпінням чекаємо на випускників шкіл, коледжів та технікумів, які оберуть наш навчальний заклад для отримання сучасної, фундаментальної технічної освіти.

© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх