Викладачі ІХТ СНУ ім. В.Даля взяли участь у круглому столі на тему «Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу і науки»

Департамент економічного розвитку Луганської обласної ВЦА спільно з Українським інститутом міжнародної політики 12 червня 2019 року провели круглий стіл на тему «Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу і науки». В цьому заході взяли участь в. о. завідувача кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій Сітак І. В. та доцент кафедри економіки та підприємництва Завойських Ю. А.
Під час заходу присутнім були презентовані базові положення стратегії досліджень та інновацій для смарт спеціалізації та приклади обраних пріоритетів смарт спеціалізації в регіонах ЄС, обговорені пріоритети розвитку області та наявні інструменти комунікації з університетами та бізнесом. Проведена воркшоп-симуляція для учасників круглого столу дозволила краще зрозуміти принципи визначення стейкхолдерів для робочих груп процесу підприємницького відкриття, зробити swot-аналіз, розробити стратегічні завдання для пошуку пріоритетів смарт спеціалізації.
Сподіваємось, що цей цікавий проект бути мати продовження, і науковці та студенти нашого інституту залучаться до розвитку спроможності нашого регіону через інновації задля розвитку та зростання бізнесу, розвитку людського потенціалу та покращення соціального та культурного стану населення Луганської області.

© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх