Команда ІХТ - чемпіон міста з перетягування канату

9 вересня в рамках святкування Дня фізичної культури і спорту на стадіоні ім.А.П.Віноградова відбулася велика спортивна програма - змагання з різних видів спорту, в яких взяли участь понад 350 спортсменів різних вікових категорій.

Основним видом програми стали змагання серед самих «сильних» спортсменів - перетягування каната, які пройшли в залік ХV міської Спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста.

На спортивну арену вийшли вісім команд з перетягування каната: ІХТ-1, ІХТ-2, «Трудові резерви», РІПТ, РПК, «Зоря», «Спартак», ЛДМУ. Система проведення - олімпійська, з вибуванням після двох поразок. Впевнено всі сутички провела команда ІХТ-1 і в третій раз виграла чемпіонське звання.

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту, головний суддя міської Спартакіади Світлана Ступникова, директор КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс», депутат міської ради Анатолій Бусєнков і головний суддя змагань Микола Фоменко нагородили команди-призери змагань.

Диплом оргкомітету ХV міської Спартакіади за ПЕРШЕ місце і пам'ятні медалі чемпіонів одержали студенти і викладачі ІХТ (Олександр Дубовой, Артем Стариков, Сергій Сидорук, Олексій Фесенко, Максим Борщов). За ДРУГЕ місце нагороджена команда ФО «Зоря», за ТРЕТЄ місце - команда ЛДМУ.
 © 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх