Інститут хімічних технологій вітає своїх студентів з Днем знань і початком нового навчального року!

Шановні студенти!
 

Щиро вітаємо вас з Днем знань і початком нового навчального року! Бажаємо вам успіхів у навчанні, сміливих ідей у науково-дослідній діяльності, натхнення у творчості, яскравих перемог у спортивних змаганнях і головне – міцного здоров’я!

 

Пандемія COVID-19, нажаль, не дозволяє нам відсвяткувати День знань у традиційному форматі. Ми змушені відмовитись від урочистих заходів 1 вересня 2020 року.

Освітній процес в умовах адаптивного карантину також матиме деякі особливості. Залежно від епідемічної ситуації він провадитиметься за змішаною формою (поєднуватиме традиційні контактні форми навчальних занять і консультацій з елементами дистанційної форми навчання).

Сьогодні студентам дозволено відвідування нашого закладу вищої освіти за умови дотримання усіх протиепідемічних обмежень (носіння маски, дотримання соціальної дистанції, використання санітайзерів, часте миття рук тощо), проте, спрогнозувати подальшу динаміку показників, які визначають умови карантину, неможливо. У випадку посилення карантинних обмежень єдиною доступною формою навчання може стати дистанційна. Тому ми рекомендуємо студентам денної форми навчання заздалегідь оцінити наявні технічні можливості використання освітніх Інтернет-ресурсів, перевірити наявність паролю для входу в електронну бібліотеку ІХТ СНУ ім.В.Даля і працездатність особистого логіну/паролю для входу в систему МOODLE. Консультації щодо входу в систему та електронну бібліотеку, а також інформацію щодо графіка навчального процесу можна отримати в навчально-методичному відділі та/або у куратора академічної групи.© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх