Студентка ІХТ взяла участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Студентка нашого ВНЗ приймала участь у роботі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, який проходив у Кременчуцькому національному  університеті  імені Михайла Остроградського у травні 2019 року. Робота Кулікової Інни (науковий керівник доцент кафедри екології та технології полімерів Назаренко О.С.)  присвячена  проблемі утилізації  полімерних відходів Рубіжанського картонно-тарного комбінату,  кількість яких на полігоні підприємства складає 169 тис.т.


 Конкурс проводився за 8 спеціальностями. У конкурсі за спеціальністю 101 «Екологія» приймало участь 45 робіт із 18 університетів України, а також із Варшавського технологічного університету, Аріельського університету (Ізраіль), Католицького університету міста Лілль (Франція); Сільськогосподарської академії Університету Вітаутаса Магнуса (Літва).
У роботах розглядалися проблеми  поводження з твердими побутовими відходами, екологічного стану річок, очищення промислових стічних вод і забруднених ґрунтів, одержання альтернативного палива та інше.
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо - науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.
 

© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх