Студенти ІХТ СНУ ім. В. Даля взяли участь у проектi «Дні кар’єри в ЄС»

7 червня студенти  ІХТ СНУ ім. В. Даля взяли участь у проектi "Дні кар’єри в ЄС", що проходив у місті Сєвєродонецьк.
На зустріч з потенційними співробітниками прийшли як місцеві працедавці, так і представники європейських міжнародних компаній і проектів.
У рамках "Дня кар'єри ЄС" компанії змогли поспілкуватися із студентством, знайти фахівців. На заході було розглянуто можливості, що надає Євросоюз для вищої та загальної середньої освіти, міжнародні освітні програми, у яких має змогу брати участь українська молодь, а студентська молодь записувалася на стажування або співбесіду в цих компаніях.
У головному корпусі університету працювала 30-а сесія Єврошколи (EU Study Days in Ukraine), що проводиться Представництвом ЄС в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ.
Протягом 4 днів 26 студентів з усіх куточків України (серед яких i наш студент Северiн Олександр), що перемогли у конкурсі, ознайомилися з програмами ЄС у галузі освіти, молоді, культури; медіа та інформаційними ресурсами ЄС; обговорили питання децентралізації в контексті євроінтеграції, європейські практики інклюзії; ознайомилися з кар’єрними можливостями в Представництві та проектах ЄС; прийняли участь в інтерактивному тренінгу.
В рамках програми були організовані наступні тренінги: «Програма Еразмус+: європейські можливості для молоді»; «Розвиток комунікативних компетенцій у системі побудови кар’єри»; «Робітнича професія – виклик майбутньому». У заході виявили бажання прийняти участь міжнародні організації: ОБСЄ (Організація по безпеці і співпраці у Європі), Товариство Червоного Хреста України, USAID (Агентство США по міжнародному розвитку в Україні, Молдові та Білорусі), «Східне партнерство» (ініціатива, що об’єднує 6 країн), Young European Ambassador (Молоді європейські посли), Columbia Shipmanagement Ltd.
"День кар'єри ЄС", метою якого є сприяння швидкому професійному розвитку молоді для формування європейських цінностей і стандартів життя, а також подальшого вступу нашої держави в європейську спільноту, повністю виправдав очікування студентства університету.© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх