Команда ІХТ зайняла ПЕРШЕ місце в Чемпіонаті міста з футболу

Більше місяця в наполегливих поєдинках на стадіоні «Хімік» КП «РФСК» дев'ять команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста змагалися за першість у змаганнях з футболу за програмою ХVІІ міської Спартакіади.
Змагання на першому етапі пройшли в групових турнірах. Показавши впевнену гру в групових турнірах, чотири команди забезпечили собі місце у фінальній «четвірці». Ними стали команди РПК і «Спартак» (з гр.А), ІХТ і РКТК (з гр.Б). Півфінальні ігри впевненіше провели команди РПК і ІХТ, які і розіграли між собою звання Чемпіона ХVІІ міської Спартакіади з футболу.
28 травня спочатку в матчі за Третє місце зустрілися два «робочих» колектива - «Спартак» і РКТК. Основний час переможця не виявили, і лише серію післяматчевих пенальті впевненіше провели футболісти РКТК.
Потім у фінальному матчі зустрілися футболісти Рубіжанського політехнічного коледжу (граючий тренер Олександр Тулєнцов) - шестикратні переможці міських Спартакіад (команда завойовувала чемпіонство в 2005, 2006, 2008, 2010, 2012 і 2015 р.р.) та Інституту хімічних технологій (граючий тренер Михайло Тетерєв) - отримували звання чемпіона в 2014 та 2017 років роках.
У першій половині зустрічі обидві команди продемонстрували впевнену і рівну боротьбу, і на перерву пішли за рахунком 0: 0. У другому таймі гра загострилася, і атака ІХТ привела до довгоочікуваного голу. Потім РПК зрівняли рахунок 1:1, і за кілька хвилин до закінчення основного часу атака ІХТ завершилася красивим голом, Рахунок фіналу 2: 1 на користь ІХТ. Команда ІХТ зайняла Перше місце. Другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату міста з футболу 2019 року зайняла команда РПК, на третьому місці - футболісти РКТК.
На церемонії нагородження Світлана Ступнікова, головний суддя міської Спартакіади, і Анатолій Бусєнков, директор РФСК, нагородили команди-призери дипломами та пам'ятними медалями організаційного комітету Спартакіади. Кращими гравцями Чемпіонату міста-2019 визнані: кращим воротарем - В'ячеслав Плащинський («Спартак»), кращим захисником - Валерій Сотнік (РКТК), кращим півзахисником - Владислав Калюжний (РПК), кращим нападником - Михайло Тетерєв (ІХТ). Кращим бомбардиром Чемпіонату міста став Андрій Калита (РКТК), на його рахунку 4 м'ячі.
У міській Спартакіаді настала літня перерва. Завершилися десять видів змагальної програми Спартакіади (футзал, баскетбол-жінки, баскетбол-чоловіки, шашки, плавання-жінки, плавання-чоловіки, настільний теніс, легка атлетика-жінки, легка атлетика-чоловіки, футбол) з п'ятнадцяти заявлених видів. Змагання за Програмою Спартакіади в 2019 році йшли протягом 34 днів.
Після десяти видів програми міської спартакіади лідирують ФО «Юність» і ІХТ - по 108 очок. Далі йдуть колективи: ФО «Спартак» - 96 очок, ФО «Бізнес» - 86 очок, ФО «Зоря» - 77 очок, РПК - 70 очок, ЛДМУ - 60 очок, «Молодість» - 46 очок, РКТК - 44 очка, «Гвардія» - 15 очок (див. Підсумкову таблицю). У другій половині року відбудуться: у вересні - змагання з пляжного волейболу та перетягування канату, волейбол серед жіночих і чоловічих команд (жовтень-листопад) і шахи (листопад).

© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.