Викладач ІХТ СНУ взяла участь у VIII Міжнародній науково-методичній конференції «Проблеми математичної освіти» у м. Черкаси

Протягом 11-12 квітня 2019 року Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького гостинно приймав учасників VIII Міжнародної науково-методичної конференції «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2019).
Основним завдання конференції визначено стимулювання наукових і прикладних досліджень в галузі теорії і методики навчання математики, визначення найбільш перспективних напрямів удосконалення процесу математичної підготовки молоді в різних ланках освіти, обмін науковою інформацією і практичними здобутками в цій галузі, встановлення більш тісних контактів між науковцями, навчальними закладами і науковими установами Білорусі, Болгарії, Вірменії, Латвії, Литви, Словаччини, Угорщини, України та інших країн.
У 2019 році до роботи конференції долучилося 167 осіб, у тому числі 9 представників з інших країн. Серед учасників конференції була в. о. завідувача кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій Сітак І. В.
На конференції було презентовано освітню онлайн-платформу «For high school mathematics teacher», одним з розробників та модераторів якої є кандидат педагогічних наук Сітак І. В. Платформу створено для студентів останнього року навчання закладів вищої педагогічної освіти та викладачів закладів вищої технічної освіти. Кожній з цих груп платформа має допомогти у вирішенні одного з складніших питань освітнього процесу, як навчити студента, який опановує інженерну освіту, вчити математику. Поступове вирішення цього питання буде сприяти отриманню магістрами кваліфікації викладача математики та покращенню кваліфікації викладачів ЗВТО.
Освітня платформа зацікавила представників закладів вищої технічної освіти із Черкас, Маріуполя, Каунаса, які виказали бажання долучитися до презентованого проекту.
Робота конференції «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2019) тривала два дні, що були сповнені цікавими доповідями та плідним спілкуванням під час секційних засідань, спрямованим на висвітлення потреб сучасної математичної освіти та напрямків її модернізації.
© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх