Зустріч студентів ІХТ СНУ зі студентськими активістами Львова

У міжнародний жіночий день - 8 березня, група дівчат-студенток ІХТ СНУ ім. В. ДАЛЯ відвідала старовинне місто Лева. Подорож розпочалась з зустрічі з пані Оленою, дуже досвітчeним та привітним екскурсоводом. Вона на протязі усього часу прибування допомагала з питання розселення та переміщення містом.
У Львові дівчата відвідали собор св. Юра, Личаківське кладовище, Площу ринок, Музей етнографії та художнього промислу, Львівський історичний музей, Палац Потоцьких. Метою поїздки була зустріч з представниками студентської ради міста Львова, яка відбулася у Національному університеті імені Івана Франка, на зустрічі були присутні студентський мер Олександр Николяк та представниками студентської профспілки. У теплій дружній атмосфері дівчата розповіли свої враження про Львів, поділилися успіхами у навчанні та своїми планами на майбутнє. Великим подарунком для студенток від Львівських друзів стала екскурсія на міську Ратушу, яка їх дуже вразила. 430 сходинок у гору та ціле місто яка на долоні.
За кавою загалом говорили про студентське самоврядування, діяльність Студентської ради та майбутні проекти, запланували співпрацю і обмін досвідом між нашими містами. Адже сила усіх молодих людей у єдності, бо разом ми можемо творити зміни. Тож залюбки чекаємо вже наступної зустрічі.


© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх