Футболісти ІХТ треті в місті

Майже місяць в наполегливих поєдинках на стадіоні «Хімік» і ім. А.П. Віноградова одинадцять команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста змагалися за першість у змаганнях з футболу за програмою ХVІ міської Спартакіади.
Змагання на першому етапі пройшли в групових турнірах. Показавши впевнену гру в групових турнірах, чотири команди забезпечили собі місце у фінальній «четвірці». Ними стали команди ІХТ і РПК (з гр. А), РІПТ і «Зоря» (з гр. Б). Півфінальні ігри впевненіше провели команди РІПТ і «Зоря», які і розіграли між собою звання Чемпіона ХVІ міської Спартакіади з футболу.

29 травня на стадіоні ім. А.П. Віноградова спочатку в матчі за Третє місце футболісти ІХТ здобули перемогу над РПК з рахунком 3: 1. Потім у фінальному матчі зустрілися футболісти фізкультурного об'єднання «Зоря» (отримували звання чемпіона в далекому 2003 році), і Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму (команда жодного разу завойовувала чемпіонство). У єнот день впевненіше на поле виглядали футболісти РІПТ, які і здобули перемогу в фінальному матчі.

2:0 - рахунок фінальної зустрічі (обидва м'яча в ворота «заревцев» забив Іван Хлопчішін), і команда РІПТ стала вперше Чемпіоном міста. Другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату міста з футболу 2018 року зайняла команда ФО «Зоря», на третьому місці - футболісти ІХТ. Далі місця розподілилися наступним чином: IV- РПК, V - ЛДМУ, VI - РКТК, VII - РПХТЛ, VIII - ФО «Бізнес».

На церемонії нагородження Світлана Ступникова, головний суддя міської Спартакіади, і Анатолій Бусєнков, директор РФСК, нагородили команди-призери дипломами та пам'ятними медалями організаційного комітету Спартакіади. Кращим гравцем Чемпіонату міста-2018 визнаний Павло Ковда (РІПТ). Кращим бомбардиром Чемпіонату міста став Сергій Дмитренко («Зоря»), на його рахунку 7 м'ячів. Кращим воротарем - Владислав Малюкін (ІХТ), кращим захисником - Дмитро Петряшов (РПК), кращим нападаючим Іван Хлопчішін (РІПТ).
У міській Спартакіаді настала літня перерва. Змагання за Програмою Спартакіади в 2018 році йшли протягом 33 днів. Завершилися десять видів змагальної програми Спартакіади (футзал, баскетбол-жінки, баскетбол-чоловіки, шашки, плавання-жінки, плавання-чоловіки, настільний теніс, легка атлетика-жінки, легка атлетика-чоловіки, футбол) з п'ятнадцяти заявлених видів (див. Підсумкову таблицю). В кінці серпня пройдуть змагання з пляжного волейболу, перетягування каната (вересень), волейбол серед жіночих і чоловічих команд (жовтень-листопад) і шахи (листопад).
 

 

© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх