СТУДЕНТИ ІХТ СНУ ВІДВІДАЛИ ТОВ «АГК УКРАЇНА»

3 та 4 травня студенти груп ТД-44, ТД-14а,б, ТД-75 і ТД-74 у супроводі доценту кафедри екології Назаренко Олени Семенівни були запрошені на ознайомчу екскурсію до ТОВ «АГК УКРАЇНА», де їх тепло зустрів генеральний директор компанії Бондаренко Ігор Леонідович.

Студенти дізналися, що ТОВ «АГК УКРАЇНА» було створено в 2016 році за підтримки польської компанії, яка просуває екологічно чисті проекти; головним напрямком діяльності товариства є переробка полімерних матеріалів та виготовлення з них продукції, зокрема тари для фармацевтичних препаратів.

Девіз компанії говорить сам за себе: «Taking care about nature and human (турбота про природу та людину)». На підприємстві активно застосовуються природозберігаючі технології: термоізоляція, результатом якої є низьке споживання енергії на опалення; використання теплового насосу для підтримки мікроклімату приміщень.

Товариство дотримується політики відкритості, тому наші студенти мали змогу зазирнути на виробництво, де робітники залюбки розповідали їм про основи технологічного процесу, використовуване  обладнання, сировину та готову продукцію.
Важливо також відмітити, що на даному виробництві активно працюють випускники та студенти нашого інституту: директором компанії є випускник ІХТ СНУ – Кривоніс Артем Олексійович, а екскурсію по виробничих приміщень проводив студент групи МД-15.

У всіх студентів, які мали змогу відвідати екскурсію, залишилося приємне враження від згуртованої праці компанії. Сподіваємося і в подальшому мати плідне співробітництво між нашим ВНЗ та ТОВ «АГК УКРАЇНА».
 


© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх