ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «МІС ТА МІСТЕР ІХТ СНУ»

19 квітня 2018 року у нашому закладі проходив конкурс «Міс та Містер ІХТ СНУ». На почесні звання переможців претендували три пари конкурсантів: Мочернюк Карина та Голубцов Юрій; Височіна Аліна та Фадєєв Дмитро; Севост`янова Марина та Щербаков Руслан. Незалежному журі у складі Шолух Н.Є., Дубового О.В., Шабрацького В.І., Авєркіної А.В. та Северіна О.О.  була поставлена нелегка задача обрати переможців.

Усі учасники дуже гідно трималися на сцені та потішили глядачів цікавими виступами. Поема власного написання Юрія та Карини приємно зворушила присутніх, веселі сценки Аліни та Дмитра підняли  усім настрій, а Марина з Русланом показали свої кулінарні таланти й корисні саморобні прилади.

Після таких яскравих виступів можна лише уявити, як членам журі було важко обрати переможців серед конкурсантів.  У результаті голосування переможцями було обрано студентку групи ІД -15 Севoст`янову Марину та студента групи ЕД-76 Фадєєва Дмитра.

Вітаємо наших переможців!© 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх