Збірна чоловіча ІХТ з плавання посіла ДРУГЕ місце у Чемпіонаті міста Рубіжне у залік XVI Спартакіади

У перших числах квітня у плавальному басейні КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбулися Чемпіонати міста з плавання серед чоловічих та жіночих команд в залік ХVІ міської Спартакіади. У змаганнях взяли участь 6 жіночих та 11 чоловічих команд.

Команда ІХТ була представлена чоловічою командою.

Серед чоловіків переможцями на дистанції стали: 50 м брас - ІВАН КУЗНЕЦОВ (ФО «Юність»), 50 м на спині і 100 м вільний стиль - ЯРОСЛАВ ТАРАСЕНКО (ІХТ). На дистанції 50 м вільний стиль - Андрій Крисько (РКТК). Естафетна команда ІХТ в складі РОМАНА ГНИЛИЦЬКОГО, МАКСИМА БУЛАТНІКОВА, ОЛЕКСІЯ МІЩЕНКО і АНДРІЯ БУШУЄВА стала другою в чоловічій естафеті.

Загальнокомандний підсумок дводенного виступи колективів підвели на урочистій церемонії нагородження. У чоловіків ПЕРШЕ місце - РКТК, ДРУГЕ місце - ІХТ, ТРЕТЄ місце - ФО «ЮНІСТЬ».

Всі переможці та призери на дистанціях за програмою міської Спартакіади були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами.
Також грамотами відділу культури, молоді та спорту були нагороджені спортивні династії плавців. Це Роман Гнилицький (ІХТ) і син Костянтин ( «Юність»), Андрій Чикин ( «Спартак») і син Павло ( «Юність»), брати Едуард і Олександр Гребенюк ( «Бізнес»), Анжела Філонова ( «Спартак») і дочка Софія Міщенко ( «Юність»).

© 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.