Баскетбольна чоловіча команда ІХТ друга в місті

Вісім ігрових днів тривала в цьому році боротьба за титул найсильнішої баскетбольної команди міста сезону 2018 року. Одинадцять команд - ІХТ, «Бізнес», «Спартак», РІПТ, РКТК, «Юність», «Зоря», РПК, ПІПТ, ЛДМУ і РПХТЛ стартували в Чемпіонаті міста в залік XVІ міської Спартакіади.

11 березня численні вболівальники, які заповнили трибуни спортивного залу КП «Рубіжанський фізкультурно - спортивний комплекс», стали свідками красивого, потужною і видовищної гри у виконанні кращих баскетбольних команд міста.

У матчі за ІІІ місце зустрілися два «робочих» колективи - Рубіжанський картонно-тарний комбінат і фізкультурне об'єднання «Зоря». Гра почалася з обопільних впевнених атак двох команд. «Чаша терезів» постійно переміщалася то в одну сторону, то в іншу. Необхідно відзначити, що обидві команди за минулий рік помітно омолодилися, і це позначилася на якості гри. У четвертій чверті точніше і впевненіше виглядали баскетболісти РКТК, які і здобули перемогу в цьому цікавому матчі. Таким чином, команда РКТК піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани в чоловічому баскетболі, а «Зоря» залишилася на четвертій позиції. Обидві команди поліпшили свій торішній результат. У Чемпіонаті-2017 РКТК і «Зоря» займали IV і VI місця.
Головна інтрига: хто чемпіон 2018 року, розгорнулася в матчі двох команд, що представляють баскетбольну «еліту» нашого міста - основних суперників за роки проведення Спартакіад - фізкультурний об'єднання «Бізнес» та Інститут хімічних технологій. Обидві команди ставали неодноразово чемпіонами в цьому виді програми міських спартакіад, причому команда «Бізнес» ставала чемпіоном 10 раз, команда ІХТ - 4 рази.

Команда ІХТ з перших хвилин фінального матчу наростила темп, але досвідчені гравці «Бізнесу» перевага в швидкості молодої команди зустріли точними триочковими кидками і довели, що є найсильнішою баскетбольною командою міста. Команда «Бізнес» здобула одинадцяту перемогу за шістнадцятирічну історію міських спартакіад та очолила список найбільш титулованих команд міських спартакіад. Для довідки: десять перемог за 16 років проведення спартакіад мають ФО «Спартак» в настільному тенісі та ФО «Бізнес» в шахах.

На церемонії нагородження переможців і призерів Чемпіонату міста з баскетболу серед чоловічих команд в залік XVІ міської Спартакіади були відзначені кращі гравці в своїх командах: Валерій Пономаренко та Сергій Полянський (РКТК), Олександр Шитов і Андрій Бондаренко ( «Зоря»), Сергій Захаров і Віталій Снігир ( «Бізнес»), Володимир Кучеренко та Іван Прокопенко (ІХТ). Артем Мельник ( «Зоря») був визнаний кращим гравцем Чемпіонату міста. Команди-призери відзначені дипломами оргкомітету Спартакіади і пам'ятними медалями.

© 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх