Доцент ІХТ СНУ - призер конкурса «Арт Країна»

З 28 лютого по 3 березня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі Києва пройшла найбільша в Україні виставка сучасного прикладного мистецтва HANDMADE-Expo весна 2018, яка зібрала найцікавішу, творчу, натхненну та надихаючу спільноту! У рамках виставки, протягом п’яти місяців, проходив відбір майстрів до фіналу конкурсу «Арт Країна». Різноманітність тематик дозволяла повністю проявити таланти чудових майстрів України.

В конкурсі, з міста Рубіжне, взяла участь доцент кафедри Економіки  та підприємництва ІХТ СНУ ім. В.Даля Літвінова Ірина Михайлівна. Вона зайняла в розділі конкурсу «Арт Країна» ДЕКОР – друге місце.

Літвінова І.М. представила авторську роботу – «Марка». Техніка використання – живопис. Марка представлена на конкурс, як ювілейна сувенірна продукція «Символ Луганщини», присвячена святкуванню 80-ти річчя утворення Луганської області в 2018 році. На марці зображений герб Луганської області та квітка, яка виконана в стилі петриківського розпису.

Літвінова Ірина Михайлівна – Народний майстер самодіяльного декоративно-прикладного мистецтва Луганщини, член клубу «Золоте Коло+», займається в ізостудії «РАДУГА».

Бажаємо Літвінової Ірини Михайлівни натхнення і творчих успіхів!
 


   
   
 

© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх