Команда ІХТ - чемпіон міста з футзалу

11 команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів протягом трьох тижнів змагалися за право називатися найсильнішою командою в Чемпіонаті міста з футзалу за програмою ХVІ міської Спартакіади.

У змаганнях взяли участь: Рубіжанський політехнічний коледж, Інститут хімічних технологій, ФО «Спартак» (2 команди), ФО «Бізнес», Рубіжанський профессіолнальній хіміко-технологічний ліцей, Рубіжанський індустріально-педагігіческій технікум, Рубіжанський картонно-тарний комбінат, Первомайський індустріально-педагогічний технікум, ФО «Зоря» і Луганський державний медичний університет.

Спочатку кваліфікаційні ігри визначили вісімку команд, які продовжують брати участь в групових турнірах, а невдахи кваліфікаційних матчів задовольнялися втішними іграми в нижній частині турнірної таблиці. Потім групові турніри і півфінальні гри визначили четвірку команд, яка і визначила розстановку сил в міському футзалі.

11 лютого визначилися переможці та призери Чемпіонату міста з футзалу. У матчі за третє місце зустрілися минулорічні фіналісти змагань - футболісти ФО «Спартак» і Рубіжанського політехнічного коледжу. Команда ФО «Спартак» вийшла на матч у ранзі чемпіона минулого року, а в активі команди команди РПК - п'ять перемог за п'ятнадцятирічну історію міських спартакіад.Более впевнене зіграли матч проти студентів футболісти «Спартака» і вибороли третє місце в турнірній таблиці, а футболісти РПК залишилися на четвертій позиції.

У фінальному матчі зустрілися команди Інституту хімічних технологій і фізкультурного об'єднання «Зоря». Команда ІХТ ставала чемпіоном міських спартакіад - 4 рази. Команда ФО «Зоря» - вперше грала в фінальному матчі. Дуже видовищна гра тримала в напрузі численних глядачів протягом усього ігрового часу. Результат фінального матчу 7: 5 на користь ІХТ. Таким чином, команда ІХТ завоювала звання найсильнішої команди міської Спартакіади з футзалу і стала першим чемпіоном 2018 року по програмі ХVІ міської Спартакіади.

На церемонії нагородження переможцям і призерам Чемпіонату міста дипломи оргкомітету Спартакіади і пам'ятні медалі вручили головний суддя міської Спартакіади, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступникова і директор КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Анатолій Бусєнков. Кращими гравцями фінальної частини змагань в своїх командах визнані Семен Солошенко ( «Спартак»), Олександр Туленцов (РПК), Анатолій Жук ( «Зоря»), Бачурін Олексій (ІХТ). Михайло Тетерєв (ІХТ) став найкращим гравцем турніру, забивши у ворота суперників 11 м'ячів.

Нижче наведені підсумки Чемпіонату міста-2018 з футзалу в залік ХVІ Спартакіади:


І ІХТ
ІІ ФО «Зоря»
ІІІ ФО «Спартак»
ІV РПК
V РКТК
VІ ФО «Бізнес»
VІІ ЛДМУ
VІІІ ПІПТ
ІХ РІПТ
Х РПХТЛ
ХІ ФО «Спартак» -2

Уже 17 лютого в спортивному комплексі КП «РФСК» (Південна частина міста) стартують Чемпіонати міста з баскетболу серед жіночих і чоловічих команд в залік ХVІ Спартакіади.    

   

   

   

   
 

© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх