В ІХТ відбулися тренування з метою протидій надзвичайних ситуацій техногенного характеру

27 вересня поточного року, відповідно до План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста Рубіжне в 2017 році, в Інституті хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне) під керівництвом директора Аналолія Тімошина, відбулось комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою «Дії керівного складу, сил та структурних підрозділів цивільного захисту інституту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру».

Проведенню тренувань передувала ретельна підготовка керівництва та працівників інституту, методичний супровід якої здійснювали працівники Рубіжанських міських курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.
В ході практичних дій були відпрацьовані питання щодо оповіщення, евакуації учасників навчально-виховного процесу, гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння, взаємодія з підрозділами ДСНС України у Луганській області та медичними установами для порятунку життя постраждалих; інші заходи, передбачені планом проведення тренування.

Свої вміння та можливості з гасіння умовної пожежі за допомогою пожежного автомобіля продемонстрували співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Рубіжне Луганської області.

В цілому, мета навчання була досягнута. Дії керівництва та персоналу інституту отримали позитивні оцінки.


 

© 2003-2020 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх