Жіноча волейбольна команда ІХТ посіла третє місце у чемпіонаті міста

Спортивний вересень у нашому місті розпочався зі змагань з пляжного волейболу (3х3). 6 вересня на спортивних майданчиках Рубіжанського політехнічного коледжу визначився переможець Чемпіонату міста з пляжного волейболу серед жіночих команд в залік ХV міської Спартакіади. 6 жіночих команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста стартували в змаганнях з пляжного волейболу.

Команди провели гри в групових турнірах і в півфінальні гри вийшли «Зоря» - «Спартак» і «Юність» - ІХТ. У матчі за третє місце зустрілися волейболістки «Зорі» і ІХТ, де перемогу з рахунком 2: 1 здобули студентки ІХТ. А в фіналі глядачі побачили команди «Юність» і «Спартак», результат зустрічі якої теж визначився в трьох партіях. 2: 1 на користь досвідчених гравців «Спартака». Слід зазначити команду «Юність» (вік гравців команди - 2003 р.н., дівчата тренуються в СК «Зеніт»), яка вперше посіла друге місце серед жіночих команд і зробила суперникам гідний опір.

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту, головний суддя міської Спартакіади Світлана Ступникова, директор КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс», депутат міської ради Анатолій Бусєнков і головний суддя змагань Стефан Хайнус нагородили команди-призери змагань. Диплом оргкомітету ХV міської Спартакіади за ПЕРШЕ місце і пам'ятні медалі чемпіонів одержали гравці команди «Спартак» (Маріанна Фатєєва, Валерія Горєлова і Валерія Бондар). За ДРУГЕ місце нагороджена команда ФО «Юність», за ТРЕТЄ місце - команда ІХТ.
 

© 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх