Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації

Дорогі учні, студенти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року – з Днем знань!
Любі першокурсники, сьогодні ви розпочинаєте своє студентське життя. Я бажаю вам бути здоровими, щасливими, активними, допитливими, завжди і в усьому першими!

Дорогі студенти, ви живете в історичний для нашої країни час. Ви є сучасниками і вже зовсім скоро творцями справді незалежної, вистражданої в поті і крові Української держави.

Будьте чуйними до ваших однолітків, батьки яких захищають наш мир і спокій. Підтримуйте тих з них, які були змушені покинути свої домівки на тимчасово непідконтрольній території. Ні на мить не забувайте про Героїв, які знайшли вічний спочинок на рідному нам Сході. Будьте гідними їх світлої пам’яті!

День знань дає відлік новому навчальному року, новій сторінці у вашому житті. Нехай ця сторінка буде яскравою, сповненою цікавих вражень, нових досягнень  і звершень!

Шановні викладачі, на вас покладена особлива відповідальність – не просто навчити і підготувати випускника до цього мінливого, надзвичайно динамічного, вимогливого світу, а виховати перш за все Людину і гідного громадянина України.
Як батько чотирьох дітей розумію проблеми кожної родини школяра. Бажаю всім нам мудрості, терпіння, Божої ласки і довгоочікуваного Миру!
 
З повагою
голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації             
Юрій ГАРБУЗ
 

© 2003-2017 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх