Футболісти ІХТ СНУ знову кращі в місті

Майже місяць в наполегливих поєдинках на стадіоні «Хімік» десять команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста змагалися за першість у змаганнях з футболу за програмою ХV міської Спартакіади.

Кваліфікаційні змагання на першому етапі визначили вісім команд, які продовжили змагання в наступному етапі - групових турнірах. Показавши впевнену гру в групових турнірах, чотири команди забезпечили собі місце у фінальній «четвірці». Ними стали команди «Спартак» і РІПТ (з гр.А), ІХТ і «Зоря» (з гр.Б). Півфінальні ігри впевненіше провели команди «Спартак» і ІХТ, які і розіграли між собою звання Чемпіона ХV міської Спартакіади з футболу.

25 травня спочатку в матчі за Третє місце футболісти ФО «Зоря» здобули перемогу над РІПТом з рахунком 2:1. Потім у фінальному матчі зустрілися футболісти фізкультурного об'єднання «Спартак» (капітан Костянтин Гнилицький), які отримали звання чемпіона в 2013 і 2016 роках, і Інституту хімічних технологій (граючий тренер Михайло Тетерєв) - команда завойовувала чемпіонство в 2014 році.
У першій половині зустрічі автогол в свої ворота провели «спартаківці» і на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь ІХТ. У другій половині гра загострилася і «Спартак» зрівняв рахунок, але на останніх хвилинах матчу команда пропустила гол. 2:1 - рахунок фінальної зустрічі, і команда ІХТ стала Чемпіоном міста (другий раз за історію проведення Спартакіад). Другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату міста з футболу 2017 року зайняла команда ФО «Спартак», на третьому місці - футболісти ФО «Зоря». Далі місця розподілилися наступним чином: IV- РІПТ, V - ПІПТ, VI - ФО «Бізнес», VII - РПК, VIII - ФО «Трудові резерви», ІХ - ЛДМУ, Х - РКТК.

На церемонії нагородження Світлана Ступникова, головний суддя міської Спартакіади, і Анатолій Бусєнков, директор РФСК, нагородили команди-призери дипломами та пам'ятними медалями організаційного комітету Спартакіади. Кращим гравцем Чемпіонату міста-2017 визнаний Владислав Калюжний (ІХТ). Кращим бомбардиром Чемпіонату міста став Євген Абазин (РІПТ), на його рахунку 10 м'ячів. У командах-фіналістів кращими футболістами визнані Роман Литюк ( «Зоря»), Тарас Коваленко (РІПТ), Семен Солошенко ( «Спартак»), Владислав Малюкін (ІХТ).
У міській Спартакіаді настала літня перерва. Завершилися вісім видів змагальної програми Спартакіади (футзал, баскетбол-жінки, баскетбол-чоловіки, шашки, плавання-жінки, плавання-чоловіки, настільний теніс, футбол) з п'ятнадцяти заявлених видів. Змагання за Програмою Спартакіади у 2017 році йшли протягом 36 днів. В кінці серпня розпочинаються змагання з пляжного волейболу, перетягування каната (вересень), легка атлетика серед жіночих і чоловічих команд (жовтень), волейбол серед жіночих і чоловічих команд (жовтень-листопад) і шахи (листопад).
 


© 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх