Чоловіча та жіноча команди ІХТ СНУ вдало виступили на чемпіонаті міста з плавання

7 і 8 квітня в плавальному басейні КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбулися Чемпіонати міста з плавання серед чоловічих та жіночих команд в залік ХV міської Спартакіади. У змаганнях взяли участь 9 жіночих і 11 чоловічих команд.
Жінки змагалися на дистанціях: 50 м вільний стиль, 50 м брас, 50 м на спині і естафета 4х50 м. Чоловіча програма включала ще 100 м вільний стиль.

Серед спортсменок переможцями стали СВІТЛАНА МЕДВЕДЄВА з ФО «Зоря» (50 м брас) і МИЛЕНА КРАСНОВСЬКА ( «Юність»), яка виграла дві жіночі дистанції (50 м на спині і 50 м вільний стиль). Перемогу в естафеті 4х50 м здобули юні плавчині «Юності»: МИЛЕНА КРАСНОВСЬКА, ОЛЬГА НІТЯГА, МИРОСЛАВА КРИСЬКО, ВІОЛЕТТА ГАЛУШКА. Всі спортсменки «Юності» тренуються в ДЮСШ «Зеніт» (тренер Галина Коваленко).

Серед чоловіків переможцями на дистанції стали: 50 м брас - ВЛАДИСЛАВ ОЛІЙНИК (ФО «Юність») з новим рекордом Спартакіад - 33,34 сек, 50 м на спині - ДМИТРО РУБАН (ФО «Спартак»), на двох дистанціях 50 м і 100 м вільний стиль - ЯРОСЛАВ ТАРАСЕНКО (ІХТ). Естафетна команда ІХТ в складі РОМАНА ГНИЛИЦЬКОГО, МАКСИМА БУЛАТНІКОВА, ОЛЕКСІЯ МІЩЕНКО і ЯРОСЛАВА ТАРАСЕНКО стала першою в чоловічій естафеті.

Загальнокомандний підсумок дводенного виступи колективів підвели на урочистій церемонії нагородження. Серед жіночих команд ПЕРШЕ місце завоювали ФО «ЮНІСТЬ», ДРУГЕ місце - ФО «ЗОРЯ», ТРЕТЄ місце - ФО «СПАРТАК», ЧЕТВЕРТЕ місце «ІХТ». У чоловіків ПЕРШЕ місце - ІХТ, ДРУГЕ місце - ФО «ЮНІСТЬ», ТРЕТЄ місце - РКТК.

Всі переможці та призери на дистанціях за програмою міської Спартакіади були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами. Також грамотами відділу культури, молоді та спорту були нагороджені спортивні династії плавців. Це Андрій Крисько (РКТК) і його дочка Мирослава ( «Юність»), Роман Гнилицький (ІХТ) і син Костянтин ( «Юність»).
 © 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх